ماموریت ما برای یافتن خانه است

ایرانیان برای زندگی و گرفتن اقامت در ترکیه نیازمند مشاوره و گرفتن اطلاعات کاربردی و مفیدی هستند که تیم باتجربه ویکی ترکیش آماده مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز می باشد.

با توجه با استقبال بی نظیر ایرانیان برای زندگی در ترکیه، در سال ۱۳۹۹ موسسه حقوقی سروش فردا بر‌آن شد تا در جهت جلوگیری از سوءاستفاده و کلاهبرداری برخی افراد سودجو، اطلاعات کاملی را به صورت رایگان در اختیار تمام ایرانیان عزیز قرار بدهد. لذا به دلیل گسترده بودن اطلاعات تصمیم به پایه‌گذاری مرجع کامل زندگی و سرمایه گذاری در ترکیه به صورت اختصاصی با تیم آموزش دیده و مجرب در قالب ویکی ترکیش گرفته شد.
پس از ماه ها تلاش و گردآوری اطلاعات، موفق به راه‌اندازی ویکی ترکیش در سال ۱۴۰۰ شدیم.
مشاوران و وکلای ویکی ترکیش، فروشنده هیچ ملکی در ترکیه نیستند و صرفا با توجه به تجربه بالای خود در کنار شما خواهند بود تا بدون هیچ مشکلی به اهداف خود در ترکیه برسید.

۰
موکل تا به امروز
۰
پاسپورت اخذ شده

چرا ویکی ترکیش؟

زیرنظر وکیل پایه یک دادگستری در ایران

وکیل پایه یک دادگستری در تمامی مراحل خرید یا اجاره ملک شما، نظارت می کند تا مراحل خرید ملک شما بدون هیچ مشکلی انجام شود.

انجام کلیه امور توسط وکیل رسمی ترکیه (فارسی زبان)

وکیل رسمی ما در ترکیه کلیه امور را انجام خواهد داد و به دلیل فارسی زبان بودن امکان پیگیری مستقیم بدون نیاز به دانش ترکی امکان پذیر است.

تضمین بهترین قیمت

املاک معرفی شده در وب سایت ویکی ترکیش همگی کارشناسی قیمت شده اند و بر روی آگهی ها ارزش خرید مشخص شده است.

پشتیبانی و خدمات پس از اقامت

خرید ملک شروع آشنایی ما خواهد بود نه پایان آن. پیشنهادات ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است از ثبت شرکت تا تحصیل فرزندان، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

نظرات مشتریان ما